belediye araç takip

Kamu Kurumlarına yönelik uygulanan araç takip sistemi cihazları ile Kamu kurumunda görevli olan personeli araçları Şahsi işleri için kullanmasının önüne geçilmesi, yakıt ekonomisi ve bu orantıda yakıt maliyetlerinde de belirgin avantajlar sağlamaktadır.


Belediyelerde iş görevlerinin takip edilmesi ve araçları hangi sürücünün hangiz zaman diliminde araçları kullandığı araç takip sistemi yazılımı üzerinden takip edilebilmektedir.

RFID Sürücü tanıma kitleri sayesinde veri tabına kayıt edilen sürücü bilgileri ile sistem bir bütün olarak çalışmaktadır.

Kamu Araçlarınızı Takip Edin

Belediyelere yönelik gerçekleştirilen araç takip sistemi yazılımı ile Bölge tanımlamaları yapılarak araçların hangi bölgeye ne zaman giriş yaptığı ne kadar süre bekleme yaptığı gibi veri bilgileri araç takip cihazı yazılımı sayesinde raporlanabilmektedir.

Örnek; Belediyelerde çöp toplama araçları ve belirli bir Rut planı olan görev araçlarının görev yerlerinde girişileri ve çıkışları kontrol edilebilir.


Belediye ve Kamu araç takip sistemi fiyatları hakkında detaylı geniş bilgi ve özellikleri için firmamızla iletişime geçebilirsiniz.

İletişim için: 0 216 594 75 00